Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Dekorowanie Stołu Weselnego – byliście kiedyś na weselu u swojej rodziny? Albo na przyjęciu czy urodzinach? Stół musi wyglądać pięknie. Zastaw stół tak jak Tobie się najbardziej podoba, pamiętaj o serwetkach, sztućcach, kwiatach i innych dodatkach. Udanej zabawy!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 28)
Grano już: 8 858 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Pizza Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Owoce Gry Kurczak