Dekorowanie Stołu Weselnego | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Dekorowanie Stołu Weselnego – byliście kiedyś na weselu u swojej rodziny? Albo na przyjęciu czy urodzinach? Stół musi wyglądać pięknie. Zastaw stół tak jak Tobie się najbardziej podoba, pamiętaj o serwetkach, sztućcach, kwiatach i innych dodatkach. Udanej zabawy!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 28)
Grano już: 8 678 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Bar Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Lody Gry Pizza Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Obiad Gry Fast Food Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Przepisy