Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Dekorowanie Sałatki Greckiej – A co powiecie na sałatkę? Klikajcie na poszczególne składniki sałatki greckiej, by pojawiły się na talerzu. Pod każdą ikonką kryje się kilka wersji danego składnika, dlatego kliknij na nie po kilka razy, by znaleźć wersję w sam raz dla siebie. Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 516 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Torty Gry Kanapki Gry Makaron Barbie Gry Gry Obiad Gry Kuchnia Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Zupy Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar