Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Dekorowanie Sałatki Greckiej – A co powiecie na sałatkę? Klikajcie na poszczególne składniki sałatki greckiej, by pojawiły się na talerzu. Pod każdą ikonką kryje się kilka wersji danego składnika, dlatego kliknij na nie po kilka razy, by znaleźć wersję w sam raz dla siebie. Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 419 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Bar Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Gry Kurczak