Dekorowanie Sałatki Greckiej - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Dekorowanie Sałatki Greckiej – A co powiecie na sałatkę? Klikajcie na poszczególne składniki sałatki greckiej, by pojawiły się na talerzu. Pod każdą ikonką kryje się kilka wersji danego składnika, dlatego kliknij na nie po kilka razy, by znaleźć wersję w sam raz dla siebie. Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 824 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Przepisy Barbie Gry Gry Hamburgery Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Makaron Gry z Czekoladą Gra Deser Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Warzywa Gry Torty