Dekorowanie Sałatki Greckiej - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Dekorowanie Sałatki Greckiej – A co powiecie na sałatkę? Klikajcie na poszczególne składniki sałatki greckiej, by pojawiły się na talerzu. Pod każdą ikonką kryje się kilka wersji danego składnika, dlatego kliknij na nie po kilka razy, by znaleźć wersję w sam raz dla siebie. Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 882 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Torty Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Lody Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Obiad Gry Ciastka Gry Owoce Gry Kurczak Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Bar Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek