Dekorowanie Sałatki Greckiej - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Dekorowanie Sałatki Greckiej – A co powiecie na sałatkę? Klikajcie na poszczególne składniki sałatki greckiej, by pojawiły się na talerzu. Pod każdą ikonką kryje się kilka wersji danego składnika, dlatego kliknij na nie po kilka razy, by znaleźć wersję w sam raz dla siebie. Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 717 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Pieczenie Gra Deser Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Lody Gry Bar Gry Hamburgery Gry Kanapki Barbie Gry Gry Przepisy