Dekorowanie Sałatki Greckiej | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Dekorowanie Sałatki Greckiej – A co powiecie na sałatkę? Klikajcie na poszczególne składniki sałatki greckiej, by pojawiły się na talerzu. Pod każdą ikonką kryje się kilka wersji danego składnika, dlatego kliknij na nie po kilka razy, by znaleźć wersję w sam raz dla siebie. Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 793 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Gry Makaron Gry Torty Gra Deser Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Bar Gry Lody Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Warzywa