Dekorowanie Sałatki Greckiej - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Dekorowanie Sałatki Greckiej – A co powiecie na sałatkę? Klikajcie na poszczególne składniki sałatki greckiej, by pojawiły się na talerzu. Pod każdą ikonką kryje się kilka wersji danego składnika, dlatego kliknij na nie po kilka razy, by znaleźć wersję w sam raz dla siebie. Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 317 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Ciastka Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Kurczak Barbie Gry Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Zupy Gry Makaron Gry Lody Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Kanapki Gra Deser Gry Bar