Dekorowanie Restauracji | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Dekorowanie Restauracji – marzyliście kiedyś o stworzeniu swojej własnej restauracji? Macie niepowtarzalną szansę na urządzenie swojego lokalu! Wybierzcie stoły, krzesła, lampy i wszystkie inne dodatki, które sprawią, że goście będą chcieli przychodzić do Waszej restauracji i spędzać czas w miłej atmosferze.

Sterowanie – wszystko robimy za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.8/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 14 638 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Ciastka Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Kanapki Gry Bar Gry Warzywa Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Lody Gry Kuchnia Gra Deser Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Torty