Dekorowanie Restauracji - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Dekorowanie Restauracji – marzyliście kiedyś o stworzeniu swojej własnej restauracji? Macie niepowtarzalną szansę na urządzenie swojego lokalu! Wybierzcie stoły, krzesła, lampy i wszystkie inne dodatki, które sprawią, że goście będą chcieli przychodzić do Waszej restauracji i spędzać czas w miłej atmosferze.

Sterowanie – wszystko robimy za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.8/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 14 970 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Ciastka Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Warzywa Gry Owoce Gry Przepisy Gra Deser Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty