Dekorowanie Restauracji | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Dekorowanie Restauracji – marzyliście kiedyś o stworzeniu swojej własnej restauracji? Macie niepowtarzalną szansę na urządzenie swojego lokalu! Wybierzcie stoły, krzesła, lampy i wszystkie inne dodatki, które sprawią, że goście będą chcieli przychodzić do Waszej restauracji i spędzać czas w miłej atmosferze.

Sterowanie – wszystko robimy za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.8/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 14 783 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Makaron Gry Bar Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Owoce Gry Torty Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Ciastka Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Kurczak