Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Dekorowanie Pisanki – Wielkanocne przygotowania trwają. Co należy do Waszych zadań? Z pewnością ozdabianie pisanek. Poćwiczcie to przyjemne zajęcie w grze, którą dla Was przygotowaliśmy. Przesuwajcie pasek na górze, żeby odkrywać kolejne ozdoby. Z pewnością uda Wam się stworzyć piękną pisankę!

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 058 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Torty Gry Lody Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Obiad Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Kanapki Barbie Gry Gry Przepisy Gry Bar Gry Pieczenie