Dekorowanie Pisanki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Dekorowanie Pisanki – Wielkanocne przygotowania trwają. Co należy do Waszych zadań? Z pewnością ozdabianie pisanek. Poćwiczcie to przyjemne zajęcie w grze, którą dla Was przygotowaliśmy. Przesuwajcie pasek na górze, żeby odkrywać kolejne ozdoby. Z pewnością uda Wam się stworzyć piękną pisankę!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 952 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Torty Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Owoce Gry Hamburgery Gra Ciasto Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Kuchnia