Dekorowanie Pisanki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Dekorowanie Pisanki – Wielkanocne przygotowania trwają. Co należy do Waszych zadań? Z pewnością ozdabianie pisanek. Poćwiczcie to przyjemne zajęcie w grze, którą dla Was przygotowaliśmy. Przesuwajcie pasek na górze, żeby odkrywać kolejne ozdoby. Z pewnością uda Wam się stworzyć piękną pisankę!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 243 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Bar Gra Ciasto Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Fast Food Gra Deser Gry Kanapki Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Makaron Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Przepisy Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek