Dekorowanie Pisanki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Dekorowanie Pisanki – Wielkanocne przygotowania trwają. Co należy do Waszych zadań? Z pewnością ozdabianie pisanek. Poćwiczcie to przyjemne zajęcie w grze, którą dla Was przygotowaliśmy. Przesuwajcie pasek na górze, żeby odkrywać kolejne ozdoby. Z pewnością uda Wam się stworzyć piękną pisankę!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 902 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gra Deser Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Zupy Gra Ciasto Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Fast Food Gry Torty