Dekorowanie Pisanki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Dekorowanie Pisanki – Wielkanocne przygotowania trwają. Co należy do Waszych zadań? Z pewnością ozdabianie pisanek. Poćwiczcie to przyjemne zajęcie w grze, którą dla Was przygotowaliśmy. Przesuwajcie pasek na górze, żeby odkrywać kolejne ozdoby. Z pewnością uda Wam się stworzyć piękną pisankę!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 186 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Pizza Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Obiad Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Lody Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Bar Słodkie Gry Gra Deser Gry Warzywa Gry Kurczak Barbie Gry Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek