Dekorowanie Mega Indyka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Dekorowanie Mega Indyka – przełóż indyka z patelni na talerz, a potem odkrywaj niekończące się elementy do jego dekoracji. Są one ukryte w skrzyniach u góry ekranu. Klikaj i z zaciekawieniem sprawdzaj co w nich jest. Udekoruj indyka tak, jak sobie go wyobrażasz na własnym stole, czyli pysznie!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 5 606 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gra Deser Gry Zupy Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Torty Gry Śniadanie Gry Bar Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Kurczak Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce