Dekorowanie Jajek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Dekorowanie Jajek – jajka czekoladowe to pychota! A jeśli można zrobić im śmieszną buźkę to połączenie pyszności i zabawy. Klikając na obrazki obok Twojego jajka, zmieniasz różne elementy. Klikaj kilka razy, aby zobaczyć wszystkie dostępne buźki, nóżki czy kapelusze. Na koniec możesz zmienić też tło i zagrać jeszcze raz!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 24)
Grano już: 11 826 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Torty Gry Kuchnia Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Makaron Barbie Gry Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gra Deser Gry Hamburgery Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Obiad Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto