Dekorowanie Jajek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Dekorowanie Jajek – jajka czekoladowe to pychota! A jeśli można zrobić im śmieszną buźkę to połączenie pyszności i zabawy. Klikając na obrazki obok Twojego jajka, zmieniasz różne elementy. Klikaj kilka razy, aby zobaczyć wszystkie dostępne buźki, nóżki czy kapelusze. Na koniec możesz zmienić też tło i zagrać jeszcze raz!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 24)
Grano już: 11 390 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Torty Gry Śniadanie Gry Bar Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Obiad Gra Deser Gry Fast Food Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek