Dekorowanie Jajek | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Dekorowanie Jajek – jajka czekoladowe to pychota! A jeśli można zrobić im śmieszną buźkę to połączenie pyszności i zabawy. Klikając na obrazki obok Twojego jajka, zmieniasz różne elementy. Klikaj kilka razy, aby zobaczyć wszystkie dostępne buźki, nóżki czy kapelusze. Na koniec możesz zmienić też tło i zagrać jeszcze raz!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 23)
Grano już: 11 037 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Lody Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Kurczak Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Bar Gra Ciasto Gry Owoce Gry Torty Gra Deser Gry Zupy Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia