Dekorowanie Hamburgera - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Dekorowanie Hamburgera – w tej grze przygotowujemy swojego wymarzonego hamburgera. Wydaje się, że jest on już gotowy, jednak klikając na obrazki różnych jego części na dole ekranu gry, możemy zmieniać go dowolnie. Klikaj wielokrotnie na składniki hamburgera i wybierz te, które lubisz najbardziej. Pamiętaj, że im więcej dodatków, tym jest pyszniejszy. Przyjemnej zabawy!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.2/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 5 424 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Owoce Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Bar Gry Obiad Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Przepisy Słodkie Gry Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Śniadanie Gra Ciasto