Danie z Sezamem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Danie z Sezamem – poznajcie przepis na danie pełne warzyw i aromatycznych przypraw. Wykonujcie instrukcje pojawiające się na ekranie gry. Przeciągnijcie nóż na warzywo, aby je pokroić. Zobaczycie jakie składniki wykorzystane są w tym daniu oraz jak może w tym wszystkim pojawić się sezam. Udanego gotowania.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 4 631 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Bar Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Przepisy Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Makaron Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Lody