Danie z Sezamem | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Danie z Sezamem – poznajcie przepis na danie pełne warzyw i aromatycznych przypraw. Wykonujcie instrukcje pojawiające się na ekranie gry. Przeciągnijcie nóż na warzywo, aby je pokroić. Zobaczycie jakie składniki wykorzystane są w tym daniu oraz jak może w tym wszystkim pojawić się sezam. Udanego gotowania.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 065 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Pizza Gry Makaron Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Bar Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gra Deser Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Lody Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Zręcznościowe Słodkie Gry