Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Danie z Sezamem – poznajcie przepis na danie pełne warzyw i aromatycznych przypraw. Wykonujcie instrukcje pojawiające się na ekranie gry. Przeciągnijcie nóż na warzywo, aby je pokroić. Zobaczycie jakie składniki wykorzystane są w tym daniu oraz jak może w tym wszystkim pojawić się sezam. Udanego gotowania.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 805 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Torty Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Pizza Gry Kurczak Gry Makaron Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Przepisy Barbie Gry Gry Bar Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Obiad