Danie z Makaronu - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Danie z Makaronu – klikaj na produkty i rzeczy znajdujące się na półkach i kliknij ponownie, aby je postawić na blacie. Następnie pomocna dłoń będzie wskazywać na produkty, których trzeba użyć. Masło, oliwa i wrzucamy cebulkę z czosnkiem na patelkę. Potem kolejne składniki dania. W rezultacie otrzymamy pyszne danie z makaronem w roli głównej. Smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.2/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 5 718 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Bar Gry Kanapki Gry Obiad Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Owoce