Danie z Makaronu - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Danie z Makaronu – klikaj na produkty i rzeczy znajdujące się na półkach i kliknij ponownie, aby je postawić na blacie. Następnie pomocna dłoń będzie wskazywać na produkty, których trzeba użyć. Masło, oliwa i wrzucamy cebulkę z czosnkiem na patelkę. Potem kolejne składniki dania. W rezultacie otrzymamy pyszne danie z makaronem w roli głównej. Smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.2/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 5 637 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zupy Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Obiad Gry Przepisy Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Kurczak Gra Deser Gry Lody Barbie Gry Gry Torty