Danie z Makaronu - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Danie z Makaronu – klikaj na produkty i rzeczy znajdujące się na półkach i kliknij ponownie, aby je postawić na blacie. Następnie pomocna dłoń będzie wskazywać na produkty, których trzeba użyć. Masło, oliwa i wrzucamy cebulkę z czosnkiem na patelkę. Potem kolejne składniki dania. W rezultacie otrzymamy pyszne danie z makaronem w roli głównej. Smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.2/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 5 518 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Bar Gra Ciasto Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Makaron Gry Obiad Gry Fast Food Gry Torty Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Lody Gry Zrób Sałatkę