Danie z Makaronu - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Danie z Makaronu – klikaj na produkty i rzeczy znajdujące się na półkach i kliknij ponownie, aby je postawić na blacie. Następnie pomocna dłoń będzie wskazywać na produkty, których trzeba użyć. Masło, oliwa i wrzucamy cebulkę z czosnkiem na patelkę. Potem kolejne składniki dania. W rezultacie otrzymamy pyszne danie z makaronem w roli głównej. Smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.2/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 5 372 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Bar Gry Warzywa Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Makaron Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gra Deser Barbie Gry Gry Kurczak Gry Śniadanie