Danie z Jajkami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Danie z Jajkami – przygotuj pyszne danie z jajkami w roli głównej, ale podane w zupełnie nowy sposób. Zaskoczysz wszystkich domowników, którzy mogą łatwo pomylić je z kotletem! Sięgaj po produkty wskazane na ekranie gry i wrzucaj je do dużej misy. Przyjemnego gotowania!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 4 556 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Zupy Gry Owoce Gry Przepisy Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Torty Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Lody