Danie z Jajkami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Danie z Jajkami – przygotuj pyszne danie z jajkami w roli głównej, ale podane w zupełnie nowy sposób. Zaskoczysz wszystkich domowników, którzy mogą łatwo pomylić je z kotletem! Sięgaj po produkty wskazane na ekranie gry i wrzucaj je do dużej misy. Przyjemnego gotowania!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 4 401 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Torty Gry Kurczak Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Obiad Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Bar Gry Przepisy Gry Makaron Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gra Deser Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie