Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowy Zamek (Chocolate Castle Cake) – Gdy jedni budują swoje zamki z piasku na plaży, inni zwiedzają średniowieczne budowle, my w domowym zaciszu wyczarujemy zupełnie inny zamek. Piękny i nadający się do zjedzenia, słodki zamek godny cukierkowej księżniczki.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 910 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Ciastka Gry Owoce Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Pizza Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry z Czekoladą