Czekoladowy Zamek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowy Zamek (Chocolate Castle Cake) – Gdy jedni budują swoje zamki z piasku na plaży, inni zwiedzają średniowieczne budowle, my w domowym zaciszu wyczarujemy zupełnie inny zamek. Piękny i nadający się do zjedzenia, słodki zamek godny cukierkowej księżniczki.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 666 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Bar Gry Ciastka Gry Kanapki Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Torty Gry Obiad Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Kurczak