Czekoladowy Torcik - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowy Torcik – zrób pyszny torcik czekoladowy, który będziesz mogła serwować podczas swoich urodzin lub podczas zwykłego wieczoru z koleżankami. Na początku odnajdź wszystkie rzeczy widoczne na liście po prawej stronie. Kiedy wszystko będzie przygotowane, zajmiemy się pieczeniem ciasta. Zobaczysz jakie składniki są użyte i jak krok po kroku przejść przez przepis. Powodzenia.

Sterowanie
– przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 25)
Grano już: 8 288 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Bar Gry Makaron Gry Owoce Słodkie Gry Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Zupy Gra Deser Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Lody Barbie Gry Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie