Czekoladowy Torcik - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowy Torcik – zrób pyszny torcik czekoladowy, który będziesz mogła serwować podczas swoich urodzin lub podczas zwykłego wieczoru z koleżankami. Na początku odnajdź wszystkie rzeczy widoczne na liście po prawej stronie. Kiedy wszystko będzie przygotowane, zajmiemy się pieczeniem ciasta. Zobaczysz jakie składniki są użyte i jak krok po kroku przejść przez przepis. Powodzenia.

Sterowanie
– przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 25)
Grano już: 8 356 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Torty Gry Obiad Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Lody Barbie Gry Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Makaron Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser