Czekoladowy Torcik | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowy Torcik – zrób pyszny torcik czekoladowy, który będziesz mogła serwować podczas swoich urodzin lub podczas zwykłego wieczoru z koleżankami. Na początku odnajdź wszystkie rzeczy widoczne na liście po prawej stronie. Kiedy wszystko będzie przygotowane, zajmiemy się pieczeniem ciasta. Zobaczysz jakie składniki są użyte i jak krok po kroku przejść przez przepis. Powodzenia.

Sterowanie
– przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 22)
Grano już: 6 593 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Lody Barbie Gry Gry Bar Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Torty Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Pizza Gry Hamburgery Gry Obiad Gra Deser