Czekoladowy Torcik | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowy Torcik – zrób pyszny torcik czekoladowy, który będziesz mogła serwować podczas swoich urodzin lub podczas zwykłego wieczoru z koleżankami. Na początku odnajdź wszystkie rzeczy widoczne na liście po prawej stronie. Kiedy wszystko będzie przygotowane, zajmiemy się pieczeniem ciasta. Zobaczysz jakie składniki są użyte i jak krok po kroku przejść przez przepis. Powodzenia.

Sterowanie
– przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 23)
Grano już: 7 386 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Barbie Gry Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Owoce Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Bar Gry Hamburgery Gry Torty Gry Lody Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Przepisy