Czekoladowy Domek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowy Domek – ten pyszny domek jest zrobiony z piernika i w całości oblany jest czekoladą. Po prawej stronie ekranu gry widzisz dużo ozdób, którymi dekorujemy ten słodki budynek. Przenoś je na domek w wybrane przez Ciebie miejsce i stwórz unikatowy prezent dla kogoś kto jest Ci bliski.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.9/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 4 441 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Kurczak Gra Deser Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Owoce Gry Bar Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Słodkie Gry