Czekoladowy Domek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowy Domek – ten pyszny domek jest zrobiony z piernika i w całości oblany jest czekoladą. Po prawej stronie ekranu gry widzisz dużo ozdób, którymi dekorujemy ten słodki budynek. Przenoś je na domek w wybrane przez Ciebie miejsce i stwórz unikatowy prezent dla kogoś kto jest Ci bliski.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.9/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 4 504 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Owoce Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Hamburgery Gry Bar Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Zarabianie Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Torty