Czekoladowy Deser - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowy Deser (Chocablock Trifle) – Podaruj sobie odrobinę przyjemności i przygotuj przepyszny czekoladowy deser. Wszak wszyscy wiedzą, że czekolada to królowa deserów. Ale przecież to nie wszystko, co możemy dziś podać. Zobacz z czym można ją łączyć dla przyjemności podniebienia i super smaku.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 2 184 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Obiad Gry Przepisy Gry Kurczak Gra Deser Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Barbie Gry Gry Zupy Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Warzywa