Czekoladowy Deser - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowy Deser (Chocablock Trifle) – Podaruj sobie odrobinę przyjemności i przygotuj przepyszny czekoladowy deser. Wszak wszyscy wiedzą, że czekolada to królowa deserów. Ale przecież to nie wszystko, co możemy dziś podać. Zobacz z czym można ją łączyć dla przyjemności podniebienia i super smaku.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 2 316 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Torty Gry Kurczak Gry Makaron Gry Kanapki Gry Ciastka Barbie Gry Gry Owoce Gry Obiad Gry Fast Food Gra Deser Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Warzywa