Czekoladowy Deser - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowy Deser (Chocablock Trifle) – Podaruj sobie odrobinę przyjemności i przygotuj przepyszny czekoladowy deser. Wszak wszyscy wiedzą, że czekolada to królowa deserów. Ale przecież to nie wszystko, co możemy dziś podać. Zobacz z czym można ją łączyć dla przyjemności podniebienia i super smaku.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 1 380 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Torty Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Bar Barbie Gry Gry Przepisy Gry Makaron Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Warzywa