Czekoladowe Wyzwanie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Wyzwanie (Chocolate Chips Contest) – Czekoladowe wyzwanie oznacza tylko jedno. Będzie słodka ale adrenalina w żyłach będzie obecna. Stoisz przez pysznym zadaniem. Po prawej stronie ekranu masz zestaw, jaki musisz odtworzyć w określonym czasie. Jeśli uznasz, że ciasteczka są gotowe,  wciśnij przycisk „Done”. Program podliczy Twoje punkty jeśli faktycznie Ci się udało. Jeśli nie, punkty odejmie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 874 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Zupy Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Torty Słodkie Gry Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Lody Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Fast Food