Czekoladowe Wyzwanie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Wyzwanie (Chocolate Chips Contest) – Czekoladowe wyzwanie oznacza tylko jedno. Będzie słodka ale adrenalina w żyłach będzie obecna. Stoisz przez pysznym zadaniem. Po prawej stronie ekranu masz zestaw, jaki musisz odtworzyć w określonym czasie. Jeśli uznasz, że ciasteczka są gotowe,  wciśnij przycisk „Done”. Program podliczy Twoje punkty jeśli faktycznie Ci się udało. Jeśli nie, punkty odejmie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 756 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Bar Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Torty Gry Owoce Gra Deser Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Makaron Gry Przepisy Gry Zupy Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery