Czekoladowe Wariacje Według Barbie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Wariacje Według Barbie (Barbies Brownies) – Barbie czeka dziś na gości. Planuje uszykować jakąś czekoladową pyszność, ale nie może się zdecydować na jedną z wielu wariacji, które są dostępne. Może ułatwisz jej zadanie i podpowiesz jej który deser najlepiej wgląda i smakuje? Na pewno wyglądać będzie świetnie bo nie, kto inny ale właśnie Ty możesz je udekorować.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 986 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Obiad Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Kurczak Barbie Gry Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Zrób To Sam