Czekoladowe Wariacje Według Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Wariacje Według Barbie (Barbies Brownies) – Barbie czeka dziś na gości. Planuje uszykować jakąś czekoladową pyszność, ale nie może się zdecydować na jedną z wielu wariacji, które są dostępne. Może ułatwisz jej zadanie i podpowiesz jej który deser najlepiej wgląda i smakuje? Na pewno wyglądać będzie świetnie bo nie, kto inny ale właśnie Ty możesz je udekorować.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 1 777 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Lody Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gra Deser Barbie Gry Gry Fast Food Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Torty Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Zupy Gry Makaron Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe