Czekoladowe Wariacje Według Barbie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Wariacje Według Barbie (Barbies Brownies) – Barbie czeka dziś na gości. Planuje uszykować jakąś czekoladową pyszność, ale nie może się zdecydować na jedną z wielu wariacji, które są dostępne. Może ułatwisz jej zadanie i podpowiesz jej który deser najlepiej wgląda i smakuje? Na pewno wyglądać będzie świetnie bo nie, kto inny ale właśnie Ty możesz je udekorować.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 221 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Torty Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Bar Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Słodkie Gry Barbie Gry Gry Pizza Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry z Czekoladą