Czekoladowe Wariacje Według Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Wariacje Według Barbie (Barbies Brownies) – Barbie czeka dziś na gości. Planuje uszykować jakąś czekoladową pyszność, ale nie może się zdecydować na jedną z wielu wariacji, które są dostępne. Może ułatwisz jej zadanie i podpowiesz jej który deser najlepiej wgląda i smakuje? Na pewno wyglądać będzie świetnie bo nie, kto inny ale właśnie Ty możesz je udekorować.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 287 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Makaron Barbie Gry Gry Obiad Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Owoce Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam