Czekoladowe Wariacje Według Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Wariacje Według Barbie (Barbies Brownies) – Barbie czeka dziś na gości. Planuje uszykować jakąś czekoladową pyszność, ale nie może się zdecydować na jedną z wielu wariacji, które są dostępne. Może ułatwisz jej zadanie i podpowiesz jej który deser najlepiej wgląda i smakuje? Na pewno wyglądać będzie świetnie bo nie, kto inny ale właśnie Ty możesz je udekorować.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 445 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Kurczak Gra Deser Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Barbie Gry Gry Makaron Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Lody Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Bar Gry Śniadanie Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Owoce