Czekoladowe Święta - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Święta – przygotuj i udekoruj pyszne ciasto czekoladowe, które pięknie wyglądać będzie na świątecznym stole. Po kliknięciu na ikonki po lewej stronie ekranu gry, zobaczysz listę dostępnych rzeczy w ramce u góry. Kliknij, aby wybrać jedną z nich. Decydujesz o biszkopcie, polewach, dekoracji na cieście i wielu innych. Sprawdź!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.6/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 6 566 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Lody Gry Bar Gry Kuchnia Gry Torty Gry Kanapki Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Śniadanie Gra Deser Gry Przepisy Słodkie Gry