Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Precle – pyszne precle, które zazwyczaj widzisz w cukierni możesz już teraz wykonać u siebie w domu i zaskoczyć swoich domowników oraz przyjaciół. Błękitna rączka wskazuje na produkty, które aktualnie należy złapać i użyć. Wykonujcie te instrukcje krok po kroku, a efekt będzie przepyszny!

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 2 717 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Obiad Gry Przepisy Gry Kurczak Barbie Gry Gra Deser Gry Hamburgery Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Makaron Słodkie Gry Gry Owoce Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Bar