Czekoladowe Precle | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Precle – pyszne precle, które zazwyczaj widzisz w cukierni możesz już teraz wykonać u siebie w domu i zaskoczyć swoich domowników oraz przyjaciół. Błękitna rączka wskazuje na produkty, które aktualnie należy złapać i użyć. Wykonujcie te instrukcje krok po kroku, a efekt będzie przepyszny!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 3 038 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gra Ciasto Gry Bar Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Torty Gry Pizza Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Ciastka Gra Deser Barbie Gry Gry Lody Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie