Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Precle – pyszne precle, które zazwyczaj widzisz w cukierni możesz już teraz wykonać u siebie w domu i zaskoczyć swoich domowników oraz przyjaciół. Błękitna rączka wskazuje na produkty, które aktualnie należy złapać i użyć. Wykonujcie te instrukcje krok po kroku, a efekt będzie przepyszny!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 2 817 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Lody Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Torty Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Bar Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Zupy Gra Ciasto Gry Pizza Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Obiad Gry Hamburgery