Czekoladowe Precle | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Precle – pyszne precle, które zazwyczaj widzisz w cukierni możesz już teraz wykonać u siebie w domu i zaskoczyć swoich domowników oraz przyjaciół. Błękitna rączka wskazuje na produkty, które aktualnie należy złapać i użyć. Wykonujcie te instrukcje krok po kroku, a efekt będzie przepyszny!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 3 139 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Makaron Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Pizza Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gra Deser Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Torty Gry Obiad Gry Bar Gry Przepisy Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie