Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Ciasto Monster High – przygotowanie czekoladowego ciasta może być strrrrrasznie proste, o czym spróbuje przekonać was Clawdeen Wolf. Co ciekawe, ciasta nie będziecie piec, ale… mrozić. Bawcie się dobrze w stylu Monster High!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 955 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Owoce Gry Kurczak Gra Ciasto Barbie Gry Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Torty Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Lody