Czekoladowe Ciasto Monster High - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Ciasto Monster High – przygotowanie czekoladowego ciasta może być strrrrrasznie proste, o czym spróbuje przekonać was Clawdeen Wolf. Co ciekawe, ciasta nie będziecie piec, ale… mrozić. Bawcie się dobrze w stylu Monster High!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 4 648 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Przepisy Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Pieczenie Gra Deser Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Ciastka Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Makaron Gra Ciasto