Czekoladowe Ciasto Monster High | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Ciasto Monster High – przygotowanie czekoladowego ciasta może być strrrrrasznie proste, o czym spróbuje przekonać was Clawdeen Wolf. Co ciekawe, ciasta nie będziecie piec, ale… mrozić. Bawcie się dobrze w stylu Monster High!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 374 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Pizza Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gra Ciasto Gry Makaron Gra Deser Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Lody Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Słodkie Gry