Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Ciasto Monster High – przygotowanie czekoladowego ciasta może być strrrrrasznie proste, o czym spróbuje przekonać was Clawdeen Wolf. Co ciekawe, ciasta nie będziecie piec, ale… mrozić. Bawcie się dobrze w stylu Monster High!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1761 razy
Zobacz także:
Gry Pieczenie Ciast, , , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Torty Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Warzywa Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę