Czekoladowe Ciasto Monster High - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Ciasto Monster High – przygotowanie czekoladowego ciasta może być strrrrrasznie proste, o czym spróbuje przekonać was Clawdeen Wolf. Co ciekawe, ciasta nie będziecie piec, ale… mrozić. Bawcie się dobrze w stylu Monster High!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 4 552 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Bar Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Obiad Gry Zupy Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Pieczenie Gra Deser Gry Lody