Czekoladowe Ciasto Królewskie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Ciasto Królewskie – mocno czekoladowe ciasto królewskie w polewie z mlecznej czekolady to niebo w gębie dla wszystkich łasuchów. Takie ciasto jest godne samego króla, a w tej grze zobaczycie jak je wykonać.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 216 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Obiad Gry Fast Food Barbie Gry Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Owoce Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek