Czekoladowe Ciasto Królewskie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Ciasto Królewskie – mocno czekoladowe ciasto królewskie w polewie z mlecznej czekolady to niebo w gębie dla wszystkich łasuchów. Takie ciasto jest godne samego króla, a w tej grze zobaczycie jak je wykonać.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 139 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Kuchnia Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Makaron Gry Obiad Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Zupy Gry Bar Gry Torty Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Lody Gra Deser