Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Ciasto Królewskie – mocno czekoladowe ciasto królewskie w polewie z mlecznej czekolady to niebo w gębie dla wszystkich łasuchów. Takie ciasto jest godne samego króla, a w tej grze zobaczycie jak je wykonać.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2128 razy
Zobacz także:
Gry Pieczenie Ciast, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Kurczak Gry Pizza Gry Obiad Barbie Gry Gry Torty Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Owoce Gry Makaron Gry Lody Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Warzywa