Czekoladowe Ciacho | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Ciacho – Stwórz czekoladowe ciasto ze swoich snów. Wybieraj kolejne elementy dekoracji i patrz jak Twoja słodkość zmienia się nie do poznania. Gdy skończysz przystrajanie, możesz pstryknąć fotkę i pochwalić się znajomym.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 3 036 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Przepisy Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gra Deser Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Bar Gry Lody Gry Obiad Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Pizza Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą