Czekoladowe Ciacho - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Ciacho – Stwórz czekoladowe ciasto ze swoich snów. Wybieraj kolejne elementy dekoracji i patrz jak Twoja słodkość zmienia się nie do poznania. Gdy skończysz przystrajanie, możesz pstryknąć fotkę i pochwalić się znajomym.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 4 065 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Owoce Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Ciastka Barbie Gry Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Makaron Gry Obiad Gry Lody Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Bar