Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Ciacho – Stwórz czekoladowe ciasto ze swoich snów. Wybieraj kolejne elementy dekoracji i patrz jak Twoja słodkość zmienia się nie do poznania. Gdy skończysz przystrajanie, możesz pstryknąć fotkę i pochwalić się znajomym.

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 610 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gra Deser Gry Bar Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Pizza Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Warzywa