Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Buziaki Mamy – ten miś postanowił przygotować dla mamy to, co jemu się z nią kojarzy. Coś słodkiego jak buziaki, które od mamy otrzymuje. Klikajcie na produkty wskazane na ekranie gry, a miś weźmie je sobie i będzie wrzucał je do dużej misy. Obserwujcie jak powstaje ten pyszny deser.

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 5202 razy
Zobacz także:
Gry Ciastka i Ciasteczka, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Owoce Gry Przepisy Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Pizza Gry Warzywa Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Makaron Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Bar Barbie Gry