Czekoladowe Buziaki Mamy | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Buziaki Mamy – ten miś postanowił przygotować dla mamy to, co jemu się z nią kojarzy. Coś słodkiego jak buziaki, które od mamy otrzymuje. Klikajcie na produkty wskazane na ekranie gry, a miś weźmie je sobie i będzie wrzucał je do dużej misy. Obserwujcie jak powstaje ten pyszny deser.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 6 189 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Barbie Gry Gry Zupy Gry Ciastka Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gra Deser Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Torty Gry Owoce Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę