Czekoladowe Buziaki Mamy | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Buziaki Mamy – ten miś postanowił przygotować dla mamy to, co jemu się z nią kojarzy. Coś słodkiego jak buziaki, które od mamy otrzymuje. Klikajcie na produkty wskazane na ekranie gry, a miś weźmie je sobie i będzie wrzucał je do dużej misy. Obserwujcie jak powstaje ten pyszny deser.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 5 461 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Lody Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Torty Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Zupy Gry Przepisy Gry Hamburgery