Czekoladowe Buziaki Mamy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Buziaki Mamy – ten miś postanowił przygotować dla mamy to, co jemu się z nią kojarzy. Coś słodkiego jak buziaki, które od mamy otrzymuje. Klikajcie na produkty wskazane na ekranie gry, a miś weźmie je sobie i będzie wrzucał je do dużej misy. Obserwujcie jak powstaje ten pyszny deser.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 6 325 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Obiad Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gra Deser Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Lody Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Przepisy Gry Makaron Gry Torty Gry Bar Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe