Czekoladowe Buziaki Mamy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Buziaki Mamy – ten miś postanowił przygotować dla mamy to, co jemu się z nią kojarzy. Coś słodkiego jak buziaki, które od mamy otrzymuje. Klikajcie na produkty wskazane na ekranie gry, a miś weźmie je sobie i będzie wrzucał je do dużej misy. Obserwujcie jak powstaje ten pyszny deser.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 6 469 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Ciastka Gra Deser Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Torty Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Bar Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Obiad Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Kurczak