Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Buziaki Mamy – ten miś postanowił przygotować dla mamy to, co jemu się z nią kojarzy. Coś słodkiego jak buziaki, które od mamy otrzymuje. Klikajcie na produkty wskazane na ekranie gry, a miś weźmie je sobie i będzie wrzucał je do dużej misy. Obserwujcie jak powstaje ten pyszny deser.

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 5 294 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Przepisy Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Bar Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Kanapki Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Obiad Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Owoce Gry z Czekoladą