Czekoladowe Brownie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowe Brownie (Chocolate Brownie Cake) – Ta uśmiechnięta mina mówi sama za siebie. Też byście taką mieli, gdyby przed wami stało pyszne, czekoladowe brownie. To chyba jedno z najlepszych ciast, jakie można upiec. A teraz macie okazję wykazać się w tej sztuce. Razem z mamą tego uroczego chłopca, przygotujcie masę na ciasto. Upieczcie i udekorujcie. Najlepsze będą owoce.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 187 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Włoska Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Obiad Słodkie Gry Gra Deser Gry Lody Gry Bar