Czekoladowa Rozkosz Walentynkowa - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowa Rozkosz Walentynkowa – przygotuj ciasto dla swojej sympatii, podaruj podczas Walentynek coś naprawdę wyjątkowego! Po lewej stronie ekranu gry znajdują się ikonki do zmiany, klikaj na każdą z nich wielokrotnie, a po każdym kliknięciu zmieni się coś na cieście. Przejrzyj wszystkie dostępne dodatki i wybierz te, które wyglądają najbardziej smakowicie. Czekolada to znany afrodyzjak i coś co wprawia nas w świetny nastrój!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.2/10 (liczba ocen: 17)
Grano już: 7 296 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Zupy Gry Torty Barbie Gry Gry Owoce Gry Przepisy Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa