Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Czekoladowa Impreza – impreza czekoladowa nie może obejść się bez czekoladowego ciasta. Zobacz jak może takie czekoladowe cudo wyglądać Skomponuj swoją wersję tego deseru z zaproponowanych dodatków. Wybieramy i klikamy „next”, aby dokonywać kolejnych zmian. Zobacz jaki będzie efekt!

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.2/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 2877 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Obiad Gry Bar Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gra Deser Gry Lody Gry Warzywa Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Makaron Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza