Czas Śniadanka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Czas Śniadanka – na co masz dziś chęć na śniadanko? Zobacz jak wiele pomysłów na śniadanko mają Twoi nowi klienci. Bądź uważny i podawaj dokładnie to co zamówią. Rano każdy jest bardzo głodny, więc jak najszybciej zaserwuj pyszne jajka, bułeczki i inne smakołyki. Powodzenia!

Sterowanie – nakładaj zamówione dania za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 16)
Grano już: 12 686 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Torty Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Lody Barbie Gry Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Bar Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Zupy Gry Obiad Gry Zrób To Sam