Czas na Popcorn - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Czas na Popcorn – chrupiące, białe kuleczki to jedna z Twoich ulubionych przekąsek, prawda? Wiesz o czym mówię? Oczywiście o popcornie! Umila Ci czas podczas oglądania filmu czy spotkaniu z przyjaciółmi. Już teraz możesz mieć swoje stoisko z popcornem i serwować gościom ten smakołyk. Uważaj, aby goście nie czekali zbyt długo na podanie. Powodzenia!

Sterowanie – myszka.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 33)
Grano już: 13 214 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gra Deser Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Lody Barbie Gry