Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Czas na Popcorn – chrupiące, białe kuleczki to jedna z Twoich ulubionych przekąsek, prawda? Wiesz o czym mówię? Oczywiście o popcornie! Umila Ci czas podczas oglądania filmu czy spotkaniu z przyjaciółmi. Już teraz możesz mieć swoje stoisko z popcornem i serwować gościom ten smakołyk. Uważaj, aby goście nie czekali zbyt długo na podanie. Powodzenia!

Sterowanie – myszka.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 32)
Grano już: 12 883 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Kanapki Barbie Gry Gry Ciastka Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Kurczak Gry Makaron Gry Bar Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Torty