Czas na Popcorn - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Czas na Popcorn – chrupiące, białe kuleczki to jedna z Twoich ulubionych przekąsek, prawda? Wiesz o czym mówię? Oczywiście o popcornie! Umila Ci czas podczas oglądania filmu czy spotkaniu z przyjaciółmi. Już teraz możesz mieć swoje stoisko z popcornem i serwować gościom ten smakołyk. Uważaj, aby goście nie czekali zbyt długo na podanie. Powodzenia!

Sterowanie – myszka.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 33)
Grano już: 13 141 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Makaron Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gra Deser Słodkie Gry Gry Owoce Gry Bar Gry Obiad Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe