Czas Na Popcorn | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Czas na Popcorn – chrupiące, białe kuleczki to jedna z Twoich ulubionych przekąsek, prawda? Wiesz o czym mówię? Oczywiście o popcornie! Umila Ci czas podczas oglądania filmu czy spotkaniu z przyjaciółmi. Już teraz możesz mieć swoje stoisko z popcornem i serwować gościom ten smakołyk. Uważaj, aby goście nie czekali zbyt długo na podanie. Powodzenia!

Sterowanie – myszka.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 32)
Grano już: 12 849 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Śniadanie Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Lody Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Obiad Gry Owoce Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Włoska Gry Przepisy Gry Torty Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Pieczenie