Czas Na Piknik - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Czas Na Piknik – gdy tylko na dworze robi się ciepło, najlepszym pomysłem na spędzenie dnia jest piknik z przyjaciółmi w parku lub w ogrodzie. Już teraz możesz przygotować i spakować wszystko co na piknik jest potrzebne. Wybierz koszyk, a potem dokładaj całe mnóstwo dodatków: chlebek lub bułki, sery, owoce, coś do picia. I pamiętaj zrobić zdjęcie, aby mieć pod ręką swój ulubiony zestaw piknikowy.

Sterowanie – klikaj za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 8 277 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Makaron Barbie Gry Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Torty Gry Zupy Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Przepisy Gry Bar Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak