Czas Na Piknik - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Czas Na Piknik – gdy tylko na dworze robi się ciepło, najlepszym pomysłem na spędzenie dnia jest piknik z przyjaciółmi w parku lub w ogrodzie. Już teraz możesz przygotować i spakować wszystko co na piknik jest potrzebne. Wybierz koszyk, a potem dokładaj całe mnóstwo dodatków: chlebek lub bułki, sery, owoce, coś do picia. I pamiętaj zrobić zdjęcie, aby mieć pod ręką swój ulubiony zestaw piknikowy.

Sterowanie – klikaj za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 8 140 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Przepisy Gry Pieczenie Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Owoce Gry Lody Gry Ciastka Gry Obiad Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Zupy