Czas Na Piknik - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Czas Na Piknik – gdy tylko na dworze robi się ciepło, najlepszym pomysłem na spędzenie dnia jest piknik z przyjaciółmi w parku lub w ogrodzie. Już teraz możesz przygotować i spakować wszystko co na piknik jest potrzebne. Wybierz koszyk, a potem dokładaj całe mnóstwo dodatków: chlebek lub bułki, sery, owoce, coś do picia. I pamiętaj zrobić zdjęcie, aby mieć pod ręką swój ulubiony zestaw piknikowy.

Sterowanie – klikaj za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 7 660 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Lody Barbie Gry Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Bar Gry Kanapki Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gra Deser Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Torty Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Kurczak