Czas Na Kawę - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Czas Na Kawę – Pracujesz jako kelner w pewnej kawiarni. Realizuj zamówienia klientów – każdy z nich mówi co chce, a Ty musisz szybko przygotować i zaserować z ciastkiem. Jeśli się pomylisz, możesz wyrzucić nieudane zamówienie do kosza.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 507 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Obiad Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Torty Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Warzywa Gra Deser Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Makaron Barbie Gry Gry Kurczak Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę