Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Czas Na Kawę – Pracujesz jako kelner w pewnej kawiarni. Realizuj zamówienia klientów – każdy z nich mówi co chce, a Ty musisz szybko przygotować i zaserować z ciastkiem. Jeśli się pomylisz, możesz wyrzucić nieudane zamówienie do kosza.

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1281 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja, ,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Owoce Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Bar Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Lody Barbie Gry Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Pizza Gra Ciasto Gry z Czekoladą