Czas Na Kawę | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Czas Na Kawę – Pracujesz jako kelner w pewnej kawiarni. Realizuj zamówienia klientów – każdy z nich mówi co chce, a Ty musisz szybko przygotować i zaserować z ciastkiem. Jeśli się pomylisz, możesz wyrzucić nieudane zamówienie do kosza.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 621 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Lody Barbie Gry Słodkie Gry Gry Owoce Gry Przepisy Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Warzywa Gry Fast Food