Czas Na Kawę - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Czas Na Kawę – Pracujesz jako kelner w pewnej kawiarni. Realizuj zamówienia klientów – każdy z nich mówi co chce, a Ty musisz szybko przygotować i zaserować z ciastkiem. Jeśli się pomylisz, możesz wyrzucić nieudane zamówienie do kosza.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 683 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Kanapki Gry Owoce Gry Ciastka Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Lody Gry Bar Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Obiad Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Torty Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam