Czas Na Kawę | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Czas Na Kawę – Pracujesz jako kelner w pewnej kawiarni. Realizuj zamówienia klientów – każdy z nich mówi co chce, a Ty musisz szybko przygotować i zaserować z ciastkiem. Jeśli się pomylisz, możesz wyrzucić nieudane zamówienie do kosza.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 550 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Pizza Gra Deser Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Bar Gry Lody Gry Kurczak Gry Torty Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Owoce Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Makaron Gotowanie z Sarą