Czas Na Kawę - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Czas Na Kawę – Pracujesz jako kelner w pewnej kawiarni. Realizuj zamówienia klientów – każdy z nich mówi co chce, a Ty musisz szybko przygotować i zaserować z ciastkiem. Jeśli się pomylisz, możesz wyrzucić nieudane zamówienie do kosza.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 234 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Lody Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Makaron Gra Deser Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry