Czas Na Kawę - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Czas Na Kawę – Pracujesz jako kelner w pewnej kawiarni. Realizuj zamówienia klientów – każdy z nich mówi co chce, a Ty musisz szybko przygotować i zaserować z ciastkiem. Jeśli się pomylisz, możesz wyrzucić nieudane zamówienie do kosza.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 823 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Zupy Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gra Deser Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Torty Gry Pieczenie Gry Bar Słodkie Gry Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Lody