Czas na Grilla - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Czas na Grilla – grillowane jedzenie to jedno z najpyszniejszych dań, prawda? Już dziś możesz przyrządzić swojego grilla! Pokrój wszystkie warzywa oraz mięsko i rozkoszuj się smakiem grillowanych pyszności!

Sterowanie – klikając lub przesuwając myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 10 536 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Zupy Gry z Czekoladą Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Warzywa Gry Obiad Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Torty Gry Fast Food Gry Kuchnia Gra Deser Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę