Czas Na Grilla | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Czas na Grilla – grillowane jedzenie to jedno z najpyszniejszych dań, prawda? Już dziś możesz przyrządzić swojego grilla! Pokrój wszystkie warzywa oraz mięsko i rozkoszuj się smakiem grillowanych pyszności!

Sterowanie – klikając lub przesuwając myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 8 921 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Zupy Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Warzywa Gry Torty Gry Przepisy Gra Deser Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Bar Gry Lody Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Obiad