Czas Na Grilla | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Czas na Grilla – grillowane jedzenie to jedno z najpyszniejszych dań, prawda? Już dziś możesz przyrządzić swojego grilla! Pokrój wszystkie warzywa oraz mięsko i rozkoszuj się smakiem grillowanych pyszności!

Sterowanie – klikając lub przesuwając myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 8 424 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Owoce Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Bar Barbie Gry Gry Przepisy Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Dekorowanki Gra Deser Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Kuchnia