Czas na Grilla - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Czas na Grilla – grillowane jedzenie to jedno z najpyszniejszych dań, prawda? Już dziś możesz przyrządzić swojego grilla! Pokrój wszystkie warzywa oraz mięsko i rozkoszuj się smakiem grillowanych pyszności!

Sterowanie – klikając lub przesuwając myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 10 316 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Torty Gry Makaron Gry Bar Gry Obiad Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Lody Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Zarabianie Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Zupy Barbie Gry Gry Kanapki