Czas Na Grilla | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Czas na Grilla – grillowane jedzenie to jedno z najpyszniejszych dań, prawda? Już dziś możesz przyrządzić swojego grilla! Pokrój wszystkie warzywa oraz mięsko i rozkoszuj się smakiem grillowanych pyszności!

Sterowanie – klikając lub przesuwając myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 8 278 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Pizza Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Zupy Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Bar Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Torty Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Owoce Gra Ciasto