Czas na Burgera - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Czas na Burgera – zobacz jakie składniki skrywa prawdziwy amerykański burger! Przygotujesz go od podstaw, krok po kroku. Pierwsze zadanie to pokrojenie ogórków. Kliknij myszką na górną kropkę wskazującą miejsce przecięcia ogórka, przytrzymaj wciśnięty przycisk myszki i przesuń w dół. Na dole ekranu gry widzisz pasek postępu. Zapełnij go całego i wykonaj kolejne zadanie! Będziesz miał styczność ze wszystkimi składnikami super burgera i sam skomponujesz tą pyszną kanapkę.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 6 739 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Barbie Gry Gry Zupy Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Bar Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Obiad Gry Lody Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Owoce Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Torty