Cytrynowy Torcik | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Cytrynowy Torcik – a oto coś dla fanów słodkich i kwaśnych smaków. Ciasto z cytrynowym lukrem i serkiem możecie wykonać najpierw w grze, a następnie w domu, bowiem znajdziecie tu też przepis. Mniam, z pewnością wszystkim będzie smakowało!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 568 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gra Deser Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Gry Kuchnia Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Lody Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe