Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Cytrynowy Ryż – zanim zabierzemy się za przygotowanie pysznego ryżu o smaku cytrynowym, musimy uda się do domu, wziąć kartę do bankomatu, kliknąć na bankomat i wyciągnąć pieniądze na zakup potrzebnych produktów. weź pieniądze i udaj się do sklepu. Kładź wybrane produkty na taśmę, a będą odhaczać się one z listy zakupów. Na koniec zakupów umieść pieniądze w kasie i weź zakupy. W domu rozpocznij prawdziwe gotowanie! Smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 4 222 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Obiad Gry Bar Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Owoce Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Barbie Gry Gry Torty Gry Kurczak Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Pieczenie