Cytrynowy Ryż | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Cytrynowy Ryż – zanim zabierzemy się za przygotowanie pysznego ryżu o smaku cytrynowym, musimy uda się do domu, wziąć kartę do bankomatu, kliknąć na bankomat i wyciągnąć pieniądze na zakup potrzebnych produktów. weź pieniądze i udaj się do sklepu. Kładź wybrane produkty na taśmę, a będą odhaczać się one z listy zakupów. Na koniec zakupów umieść pieniądze w kasie i weź zakupy. W domu rozpocznij prawdziwe gotowanie! Smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 4 102 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Kurczak Słodkie Gry Gra Deser Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Bar Gry Torty Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Pizza Gry Fast Food Gry Owoce Gry Lody