Cytrynowy Ryż - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeden pączek to 250 do 400 kcal (kilokalorii), czyli mniej więcej tyle samo co 100 gram żółtego sera pełnotłustego czy 100-gramowy kotlet schabowy przy czym np. 100 g mandarynek to jedynie 22 kilokalorie. Aby "spalić" zjedzonego pączka potrzebujemy 13 minut szybkiego biegu lub wchodzenia po schodach lub 28 minut pływania albo... 10 godzin siedzenia na kanapie.:)
Trwa ładowanie gry...

Cytrynowy Ryż – zanim zabierzemy się za przygotowanie pysznego ryżu o smaku cytrynowym, musimy uda się do domu, wziąć kartę do bankomatu, kliknąć na bankomat i wyciągnąć pieniądze na zakup potrzebnych produktów. weź pieniądze i udaj się do sklepu. Kładź wybrane produkty na taśmę, a będą odhaczać się one z listy zakupów. Na koniec zakupów umieść pieniądze w kasie i weź zakupy. W domu rozpocznij prawdziwe gotowanie! Smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 4 616 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Przepisy Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Bar Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Kurczak Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Zupy Gry Zręcznościowe