Cytrynowy Ryż | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Cytrynowy Ryż – zanim zabierzemy się za przygotowanie pysznego ryżu o smaku cytrynowym, musimy uda się do domu, wziąć kartę do bankomatu, kliknąć na bankomat i wyciągnąć pieniądze na zakup potrzebnych produktów. weź pieniądze i udaj się do sklepu. Kładź wybrane produkty na taśmę, a będą odhaczać się one z listy zakupów. Na koniec zakupów umieść pieniądze w kasie i weź zakupy. W domu rozpocznij prawdziwe gotowanie! Smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 3 985 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Torty Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Pizza Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Warzywa Gra Deser Gry Przepisy Gry Owoce Gry Obiad Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Bar Gry Fast Food Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Pieczenie Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zupy