Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Cytrynowy Ryż – zanim zabierzemy się za przygotowanie pysznego ryżu o smaku cytrynowym, musimy uda się do domu, wziąć kartę do bankomatu, kliknąć na bankomat i wyciągnąć pieniądze na zakup potrzebnych produktów. weź pieniądze i udaj się do sklepu. Kładź wybrane produkty na taśmę, a będą odhaczać się one z listy zakupów. Na koniec zakupów umieść pieniądze w kasie i weź zakupy. W domu rozpocznij prawdziwe gotowanie! Smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 3 763 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Obiad Gry Torty Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Lody Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Pizza Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Zupy Słodkie Gry