Cyrkowa Restauracja | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Cyrkowa Restauracja (Circus Restaurant) – Do cyrku przybywa mnóstwo gości. Każdy z nich chce zobaczyć fantastyczne występy i pokazy. Ale czasem widzowie robią się głodni. Co można na to poradzić? Otworzyć restaurację cyrkową i zaspokoić ich głód. Pomóż w prowadzeniu tej wyjątkowej restauracji i osiągnij sukces. Przy okazji baw się wyśmienicie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 529 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Barbie Gry Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Bar Gry Makaron Gry Torty Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Ciastka Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto