Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Cyrkowa Restauracja (Circus Restaurant) – Do cyrku przybywa mnóstwo gości. Każdy z nich chce zobaczyć fantastyczne występy i pokazy. Ale czasem widzowie robią się głodni. Co można na to poradzić? Otworzyć restaurację cyrkową i zaspokoić ich głód. Pomóż w prowadzeniu tej wyjątkowej restauracji i osiągnij sukces. Przy okazji baw się wyśmienicie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 1.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 346 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Warzywa Gra Deser Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Obiad Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Makaron Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Bar Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Przepisy