Cupcake Maker | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Cupcake Maker – udekorujcie uroczą babeczkę przeciągając na nią polewy i posypki znajdujące się ponad nią. Pamiętajcie o cukrowych ozdobach, dzięki którym stanie się jeszcze słodsza.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 473 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Przepisy Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Pizza Gry Torty Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Bar Gry Kurczak