Cupcake Maker - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Cupcake Maker – udekorujcie uroczą babeczkę przeciągając na nią polewy i posypki znajdujące się ponad nią. Pamiętajcie o cukrowych ozdobach, dzięki którym stanie się jeszcze słodsza.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 051 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Torty Gry Kurczak Gra Deser Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Bar Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody