Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Cupcake Maker – udekorujcie uroczą babeczkę przeciągając na nią polewy i posypki znajdujące się ponad nią. Pamiętajcie o cukrowych ozdobach, dzięki którym stanie się jeszcze słodsza.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 763 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Hamburgery Gra Deser Gry Przepisy Gry Pizza Gry Fast Food Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Lody Gry Obiad Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Torty Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek