Cupcake Maker - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Cupcake Maker – udekorujcie uroczą babeczkę przeciągając na nią polewy i posypki znajdujące się ponad nią. Pamiętajcie o cukrowych ozdobach, dzięki którym stanie się jeszcze słodsza.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 411 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gra Deser Gry Zupy Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Bar Gry Lody Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Fast Food Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Owoce Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe