Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Cupcake Maker – udekorujcie uroczą babeczkę przeciągając na nią polewy i posypki znajdujące się ponad nią. Pamiętajcie o cukrowych ozdobach, dzięki którym stanie się jeszcze słodsza.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 410 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Bar Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Kurczak Gry Torty Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Pizza Gry Lody Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Barbie Gry Gry Makaron Słodkie Gry Gry Kanapki