Cupcake For Christmas - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Cupcake For Christmas – udekoruj swoją świąteczną babeczkę. Po prawej stronie ekranu gry widzisz ikonki z różnymi elementami babeczki, jeśli jakaś wydaje Ci się fajna kliknij na ten obrazek i potem kliknij na babeczkę, aby pojawiło się to właśnie tam. Pokaż jaką babeczkę chciałbyś zjeść!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.7/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 961 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Barbie Gry Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Owoce Gry Torty Gry Hamburgery Gry Bar Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Przepisy Gry Pieczenie Gra Deser Gry Fast Food Gry Warzywa