Cupcake For Christmas - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Cupcake For Christmas – udekoruj swoją świąteczną babeczkę. Po prawej stronie ekranu gry widzisz ikonki z różnymi elementami babeczki, jeśli jakaś wydaje Ci się fajna kliknij na ten obrazek i potem kliknij na babeczkę, aby pojawiło się to właśnie tam. Pokaż jaką babeczkę chciałbyś zjeść!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.7/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 645 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gra Deser Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Obiad Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Bar Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Lody Gry Torty Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą