Cukiniowy Chlebek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Cukiniowy Chlebek – jeśli znudził Ci się już tradycyjny chleb, możesz odkryć całkiem nowy smak Cukiniowego Chlebka! Na początek obierz cukinię, stłucz jajka, dodaj olej, wanilię, cukier i zamieszaj wszystkie składniki. Teraz czas na zrobienie ciasta na chlebek: mąka, cynamon, proszek do pieczenia, soda, sól, orzechy. Po połączeniu obu mikstur upiecz wspaniały Cukiniowy Chlebek. Nie każdy może pochwalić się domowym wypiekiem z tak wspaniałymi składnikami! Smacznego!

Sterowanie – myszką. Dobieramy produkty, mieszamy i pieczemy klikając na odpowiednie produkty.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 24)
Grano już: 11 834 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Kurczak Barbie Gry Gry Zupy Gra Ciasto Gry Ciastka Gra Deser Gry Pieczenie Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Obiad Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Bar Gry Hamburgery Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Fast Food