Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Cukiernia u Króliczka (Bunny cakes) – W cukierni u Króliczka ruch jest zawsze, bo ciasteczka są pyszne. Musi się uwijać, aby klienci byli zadowoleni a cukiernia przynosiła dochody. Usadzanie gości, przyjmowanie zamówień i ich szybka realizacja to klucz do sukcesu.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 718 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Fast Food Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Obiad Gry Lody Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Ciastka Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Bar Gry Kuchnia Włoska Gry Przepisy Gry Torty Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie