Cukiernia u Króliczka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Cukiernia u Króliczka (Bunny cakes) – W cukierni u Króliczka ruch jest zawsze, bo ciasteczka są pyszne. Musi się uwijać, aby klienci byli zadowoleni a cukiernia przynosiła dochody. Usadzanie gości, przyjmowanie zamówień i ich szybka realizacja to klucz do sukcesu.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 547 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Obiad Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Owoce Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Lody Gry Makaron Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Torty Gry Fast Food Gry Pizza Gry Warzywa Gra Deser Gry Zręcznościowe