Cukiernia u Króliczka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Cukiernia u Króliczka (Bunny cakes) – W cukierni u Króliczka ruch jest zawsze, bo ciasteczka są pyszne. Musi się uwijać, aby klienci byli zadowoleni a cukiernia przynosiła dochody. Usadzanie gości, przyjmowanie zamówień i ich szybka realizacja to klucz do sukcesu.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 956 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Owoce Gry Przepisy Gry Torty Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gra Deser Barbie Gry Gry Obiad Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Lody Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie