Cukiernia u Króliczka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Cukiernia u Króliczka (Bunny cakes) – W cukierni u Króliczka ruch jest zawsze, bo ciasteczka są pyszne. Musi się uwijać, aby klienci byli zadowoleni a cukiernia przynosiła dochody. Usadzanie gości, przyjmowanie zamówień i ich szybka realizacja to klucz do sukcesu.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 924 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Makaron Gry Zupy Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Owoce Barbie Gry Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gra Deser Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Śniadanie