Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Cukiernia u Króliczka (Bunny cakes) – W cukierni u Króliczka ruch jest zawsze, bo ciasteczka są pyszne. Musi się uwijać, aby klienci byli zadowoleni a cukiernia przynosiła dochody. Usadzanie gości, przyjmowanie zamówień i ich szybka realizacja to klucz do sukcesu.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 239 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Obiad Barbie Gry Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Torty Gra Deser Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Bar Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą