Cukiernia Belli - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Cukiernia Belli (Bella’s Cake) – Bella zawsze marzyła o własnej cukierni i to marzenie się spełniło. Klienci tłumnie przybywają i trzeba ich obsłużyć. Każdy, kto lubi słodkie, wie że najgorsze jest oczekiwanie. Patrz, czy nie kończy się cierpliwość klientów Belli i szybko ich obsłuż.

Sterowanie – Myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 778 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Fast Food Barbie Gry Gry Makaron Gry Lody Gra Ciasto Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Zupy Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Torty Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry z Czekoladą