Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Cukiernia Belli (Bella’s Cake) – Bella zawsze marzyła o własnej cukierni i to marzenie się spełniło. Klienci tłumnie przybywają i trzeba ich obsłużyć. Każdy, kto lubi słodkie, wie że najgorsze jest oczekiwanie. Patrz, czy nie kończy się cierpliwość klientów Belli i szybko ich obsłuż.

Sterowanie – Myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 650 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Przepisy Gry Lody Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Ciastka Gry Pizza Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Warzywa Gry Torty Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Zręcznościowe