Cukiernia Belli | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Cukiernia Belli (Bella’s Cake) – Bella zawsze marzyła o własnej cukierni i to marzenie się spełniło. Klienci tłumnie przybywają i trzeba ich obsłużyć. Każdy, kto lubi słodkie, wie że najgorsze jest oczekiwanie. Patrz, czy nie kończy się cierpliwość klientów Belli i szybko ich obsłuż.

Sterowanie – Myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 447 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Przepisy Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Lody Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Pizza Gry Makaron Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Torty Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Dekorowanki