Cukiernia Belli - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Cukiernia Belli (Bella’s Cake) – Bella zawsze marzyła o własnej cukierni i to marzenie się spełniło. Klienci tłumnie przybywają i trzeba ich obsłużyć. Każdy, kto lubi słodkie, wie że najgorsze jest oczekiwanie. Patrz, czy nie kończy się cierpliwość klientów Belli i szybko ich obsłuż.

Sterowanie – Myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 044 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Obiad Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Owoce Gry Przepisy Gry Fast Food Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Lody Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Torty Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę