Cukiernia Belli | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Cukiernia Belli (Bella’s Cake) – Bella zawsze marzyła o własnej cukierni i to marzenie się spełniło. Klienci tłumnie przybywają i trzeba ich obsłużyć. Każdy, kto lubi słodkie, wie że najgorsze jest oczekiwanie. Patrz, czy nie kończy się cierpliwość klientów Belli i szybko ich obsłuż.

Sterowanie – Myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 357 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gra Deser Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Pizza Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Torty Gry Lody Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Przepisy Gry Warzywa