Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Cukiernia Belli (Bella’s Cake) – Bella zawsze marzyła o własnej cukierni i to marzenie się spełniło. Klienci tłumnie przybywają i trzeba ich obsłużyć. Każdy, kto lubi słodkie, wie że najgorsze jest oczekiwanie. Patrz, czy nie kończy się cierpliwość klientów Belli i szybko ich obsłuż.

Sterowanie – Myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 703 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Kanapki Gry Owoce Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Bar Barbie Gry Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Warzywa