Cukiernia Belli - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Cukiernia Belli (Bella’s Cake) – Bella zawsze marzyła o własnej cukierni i to marzenie się spełniło. Klienci tłumnie przybywają i trzeba ich obsłużyć. Każdy, kto lubi słodkie, wie że najgorsze jest oczekiwanie. Patrz, czy nie kończy się cierpliwość klientów Belli i szybko ich obsłuż.

Sterowanie – Myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 600 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Owoce Gry Lody Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Makaron Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Bar Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Warzywa Gra Deser Gry Obiad