Cukiernia Belli - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Cukiernia Belli (Bella’s Cake) – Bella zawsze marzyła o własnej cukierni i to marzenie się spełniło. Klienci tłumnie przybywają i trzeba ich obsłużyć. Każdy, kto lubi słodkie, wie że najgorsze jest oczekiwanie. Patrz, czy nie kończy się cierpliwość klientów Belli i szybko ich obsłuż.

Sterowanie – Myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 976 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Torty Gry Kanapki Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Bar Gra Deser Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Warzywa Gry Obiad Gry Lody Gry Pieczenie