Cukiernia Belli | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Cukiernia Belli (Bella’s Cake) – Bella zawsze marzyła o własnej cukierni i to marzenie się spełniło. Klienci tłumnie przybywają i trzeba ich obsłużyć. Każdy, kto lubi słodkie, wie że najgorsze jest oczekiwanie. Patrz, czy nie kończy się cierpliwość klientów Belli i szybko ich obsłuż.

Sterowanie – Myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 539 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gra Ciasto Barbie Gry Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Makaron Gra Deser Gry Kanapki Gry Obiad Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Torty Gry Zarabianie Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Owoce