Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Cukiernia Belli (Bella’s Cake) – Bella zawsze marzyła o własnej cukierni i to marzenie się spełniło. Klienci tłumnie przybywają i trzeba ich obsłużyć. Każdy, kto lubi słodkie, wie że najgorsze jest oczekiwanie. Patrz, czy nie kończy się cierpliwość klientów Belli i szybko ich obsłuż.

Sterowanie – Myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 271 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Pizza Gry Kurczak Barbie Gry Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Makaron Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Bar