Cukiernia Belli - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Cukiernia Belli (Bella’s Cake) – Bella zawsze marzyła o własnej cukierni i to marzenie się spełniło. Klienci tłumnie przybywają i trzeba ich obsłużyć. Każdy, kto lubi słodkie, wie że najgorsze jest oczekiwanie. Patrz, czy nie kończy się cierpliwość klientów Belli i szybko ich obsłuż.

Sterowanie – Myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 328 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Torty Gry Warzywa Gry Makaron Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Bar Gra Ciasto Gra Deser Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Zręcznościowe