Cukiernia Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Cukiernia Barbie (Barbie Candy Shop) – Barbie potrzebuje pomocy w prowadzeniu cukierni. Ma dużo łasuchów do obsłużenia. Pomóż jej. Zapamiętuj składniki, realizuj zamówienia, zbieraj pieniądze. Pamiętaj, aby pilnować ilości dostępnych towarów, jeśli brakuje zadzwoń po nie.

Sterowanie – za pomocą myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 200 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Torty Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Makaron Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Obiad Gra Ciasto Gry Bar