Cukiernia Barbie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Cukiernia Barbie (Barbie Candy Shop) – Barbie potrzebuje pomocy w prowadzeniu cukierni. Ma dużo łasuchów do obsłużenia. Pomóż jej. Zapamiętuj składniki, realizuj zamówienia, zbieraj pieniądze. Pamiętaj, aby pilnować ilości dostępnych towarów, jeśli brakuje zadzwoń po nie.

Sterowanie – za pomocą myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 2.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 426 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Warzywa Gry Lody Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gra Deser Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Owoce Gry Pizza Gry Obiad