Cukiernia Barbie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Cukiernia Barbie (Barbie Candy Shop) – Barbie potrzebuje pomocy w prowadzeniu cukierni. Ma dużo łasuchów do obsłużenia. Pomóż jej. Zapamiętuj składniki, realizuj zamówienia, zbieraj pieniądze. Pamiętaj, aby pilnować ilości dostępnych towarów, jeśli brakuje zadzwoń po nie.

Sterowanie – za pomocą myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 2.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 633 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Pizza Gry Lody Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Barbie Gry Gry Kanapki Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Pieczenie Gry Owoce Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gra Ciasto