Cukierkowy Sklepik - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Cukierkowy Sklepik – W tej słodkiej grze prowadzisz własny sklepik z cukierkami. Wyciskaj różne smaki z tubek do foremek, a następnie uruchom maszynkę do schładzania. Powstałe cukierki podaj dzieciom lub odłóż na tackę. Każdego dnia masz określoną kwotę do uzbierania, żeby przejść do kolejnego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 164 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Bar Gry Obiad Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Owoce Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Warzywa Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą