Cukierkowy Sklepik - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Cukierkowy Sklepik – W tej słodkiej grze prowadzisz własny sklepik z cukierkami. Wyciskaj różne smaki z tubek do foremek, a następnie uruchom maszynkę do schładzania. Powstałe cukierki podaj dzieciom lub odłóż na tackę. Każdego dnia masz określoną kwotę do uzbierania, żeby przejść do kolejnego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 642 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Bar Gry Fast Food Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Owoce Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie