Cukierkowy Sklepik | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Cukierkowy Sklepik – W tej słodkiej grze prowadzisz własny sklepik z cukierkami. Wyciskaj różne smaki z tubek do foremek, a następnie uruchom maszynkę do schładzania. Powstałe cukierki podaj dzieciom lub odłóż na tackę. Każdego dnia masz określoną kwotę do uzbierania, żeby przejść do kolejnego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 074 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Bar Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Hamburgery Gra Deser Gry Śniadanie Gry Torty Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Kurczak