Cukierkowy Sklepik | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Cukierkowy Sklepik – W tej słodkiej grze prowadzisz własny sklepik z cukierkami. Wyciskaj różne smaki z tubek do foremek, a następnie uruchom maszynkę do schładzania. Powstałe cukierki podaj dzieciom lub odłóż na tackę. Każdego dnia masz określoną kwotę do uzbierania, żeby przejść do kolejnego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 999 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Makaron Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Bar Gry Ciastka Gra Ciasto Gra Deser Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Torty Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Barbie Gry