Cukierkowy Sklepik | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Cukierkowy Sklepik – W tej słodkiej grze prowadzisz własny sklepik z cukierkami. Wyciskaj różne smaki z tubek do foremek, a następnie uruchom maszynkę do schładzania. Powstałe cukierki podaj dzieciom lub odłóż na tackę. Każdego dnia masz określoną kwotę do uzbierania, żeby przejść do kolejnego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 557 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Makaron Gra Ciasto Gry Pizza Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Bar Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Zarabianie Gry Torty Gry Obiad Barbie Gry Gry Kuchnia Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Kurczak