Cukierkowy Sklepik - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Cukierkowy Sklepik – W tej słodkiej grze prowadzisz własny sklepik z cukierkami. Wyciskaj różne smaki z tubek do foremek, a następnie uruchom maszynkę do schładzania. Powstałe cukierki podaj dzieciom lub odłóż na tackę. Każdego dnia masz określoną kwotę do uzbierania, żeby przejść do kolejnego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 813 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Bar Gra Deser Gry Fast Food Gry Lody Barbie Gry Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Torty Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Kanapki