Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Cudo na Wesele – cudem na weselu jest na pewno panna młoda, która olśniewa wszystkich gości. Ale również tort weselny. Podanie go gościom odbywa się w bardzo piękny sposób. Jest prezentowany jako śliczna piętrowa konstrukcja i krojony wszystkim. Stwórz swój własny tort jaki chciałabyś mieć na swoim weselu. Klikamy na ikonki znajdujące się po lewej i po prawej stronie tortu. Klikamy wielokrotnie, a po każdym kliknięciu zmienia się jakiś element tortu. Pysznej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 4530 razy
Zobacz także:
Gry Desery, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Owoce Słodkie Gry Gry Kuchnia Gra Deser Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Pizza Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Torty Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę