Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Cudo na Wesele – cudem na weselu jest na pewno panna młoda, która olśniewa wszystkich gości. Ale również tort weselny. Podanie go gościom odbywa się w bardzo piękny sposób. Jest prezentowany jako śliczna piętrowa konstrukcja i krojony wszystkim. Stwórz swój własny tort jaki chciałabyś mieć na swoim weselu. Klikamy na ikonki znajdujące się po lewej i po prawej stronie tortu. Klikamy wielokrotnie, a po każdym kliknięciu zmienia się jakiś element tortu. Pysznej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 4439 razy
Zobacz także:
Gry Desery, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Bar Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Lody Barbie Gry Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Obiad Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Pizza Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce