Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Cudo na Wesele – cudem na weselu jest na pewno panna młoda, która olśniewa wszystkich gości. Ale również tort weselny. Podanie go gościom odbywa się w bardzo piękny sposób. Jest prezentowany jako śliczna piętrowa konstrukcja i krojony wszystkim. Stwórz swój własny tort jaki chciałabyś mieć na swoim weselu. Klikamy na ikonki znajdujące się po lewej i po prawej stronie tortu. Klikamy wielokrotnie, a po każdym kliknięciu zmienia się jakiś element tortu. Pysznej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 5 038 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Owoce Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Pizza Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gra Deser Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Warzywa Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Fast Food Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Makaron