Cudaczne Lizaki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Cudaczne Lizaki (Candy World) – Przesłodka gierka, gdzie możesz stworzyć lizaka na miarę mistrza dekoracji. Wybierz podstawowe kółeczko i patyczek a potem dobieraj do niego minki, nóżki i grzywy. Czy Twój lizak to będzie słodki kociak, psiak a może jeszcze coś innego?

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 118 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Torty Gry Zupy Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Kurczak Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Fast Food Gry Obiad Gry Kanapki Gra Deser Gra Ciasto