Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Crazy Cookie Cooking – Szalony wybór przed nami. Tyle ciasteczek, babeczek, ciast i innych słodkich smakołyków. A na co Ty masz dzisiaj ochotę. Powybieraj i wyłóż na tackę. Od takiej wystawnej uczty nikt nie odejdzie głodny.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 227 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Kurczak Gry Lody Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Pizza Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry z Czekoladą Gra Deser Barbie Gry