Coś Zniknęło z Mojego Talerza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Coś Zniknęło Mi z Talerza – Justin i jego przyjaciel Joe codziennie jedzą obiad w szkolnej stołówce. Pewnego dnia Justin zauważa, że czegoś brakuje na jego talerzu. Pomożesz mu znaleźć, rzeczy których nie ma na jego talerzu, a znajdują się na talerzu Joe? Odszukaj je jak najszybciej, by zdobyć dużo punktów i fajnie się bawić.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 080 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Torty Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Obiad Gry Lody Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gra Deser Gry Bar Barbie Gry Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek