Coś Zniknęło z Mojego Talerza | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeden pączek to 250 do 400 kcal (kilokalorii), czyli mniej więcej tyle samo co 100 gram żółtego sera pełnotłustego czy 100-gramowy kotlet schabowy przy czym np. 100 g mandarynek to jedynie 22 kilokalorie. Aby "spalić" zjedzonego pączka potrzebujemy 13 minut szybkiego biegu lub wchodzenia po schodach lub 28 minut pływania albo... 10 godzin siedzenia na kanapie.:)
Trwa ładowanie gry...

Coś Zniknęło Mi z Talerza – Justin i jego przyjaciel Joe codziennie jedzą obiad w szkolnej stołówce. Pewnego dnia Justin zauważa, że czegoś brakuje na jego talerzu. Pomożesz mu znaleźć, rzeczy których nie ma na jego talerzu, a znajdują się na talerzu Joe? Odszukaj je jak najszybciej, by zdobyć dużo punktów i fajnie się bawić.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 150 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Pizza Gry Obiad Gra Deser Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Bar Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Lody Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Warzywa Barbie Gry Gry Fast Food Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak