Coś Zniknęło z Mojego Talerza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Coś Zniknęło Mi z Talerza – Justin i jego przyjaciel Joe codziennie jedzą obiad w szkolnej stołówce. Pewnego dnia Justin zauważa, że czegoś brakuje na jego talerzu. Pomożesz mu znaleźć, rzeczy których nie ma na jego talerzu, a znajdują się na talerzu Joe? Odszukaj je jak najszybciej, by zdobyć dużo punktów i fajnie się bawić.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 047 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Makaron Gry Pieczenie Gra Deser Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Owoce Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Torty Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Bar Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Lody