Coś Zniknęło z Mojego Talerza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Coś Zniknęło Mi z Talerza – Justin i jego przyjaciel Joe codziennie jedzą obiad w szkolnej stołówce. Pewnego dnia Justin zauważa, że czegoś brakuje na jego talerzu. Pomożesz mu znaleźć, rzeczy których nie ma na jego talerzu, a znajdują się na talerzu Joe? Odszukaj je jak najszybciej, by zdobyć dużo punktów i fajnie się bawić.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 880 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Kanapki Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Torty Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Warzywa Gry Lody Gry Makaron