Coś Zniknęło z Mojego Talerza | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Coś Zniknęło Mi z Talerza – Justin i jego przyjaciel Joe codziennie jedzą obiad w szkolnej stołówce. Pewnego dnia Justin zauważa, że czegoś brakuje na jego talerzu. Pomożesz mu znaleźć, rzeczy których nie ma na jego talerzu, a znajdują się na talerzu Joe? Odszukaj je jak najszybciej, by zdobyć dużo punktów i fajnie się bawić.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 216 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Kuchnia Gry Torty Gry Kanapki Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Zupy Gry Przepisy Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gra Deser Gry Hamburgery Gry Fast Food Gra Ciasto Barbie Gry Gry Makaron Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Zarabianie Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe