Cocktail Decoration - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Cocktail Decoration – Owocowy i orzeźwiający koktajl w wysokiej szklance jest pyszny, ale wygląd też się liczy. Wybierz kolor napoju a następnie dobierz do niego słomkę i wszystkie inne dekoracje, które zamienią go w wyjątkowe doznanie smakowe i wizualne.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 664 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Torty Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Bar Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Owoce Barbie Gry Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Zupy Gry Hamburgery Gra Deser Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Zarabianie