Cocktail Decoration - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Cocktail Decoration – Owocowy i orzeźwiający koktajl w wysokiej szklance jest pyszny, ale wygląd też się liczy. Wybierz kolor napoju a następnie dobierz do niego słomkę i wszystkie inne dekoracje, które zamienią go w wyjątkowe doznanie smakowe i wizualne.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 403 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zupy Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Lody Gry Owoce Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Torty Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Kurczak Gotowanie z Sarą