Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Cocktail Decoration – Owocowy i orzeźwiający koktajl w wysokiej szklance jest pyszny, ale wygląd też się liczy. Wybierz kolor napoju a następnie dobierz do niego słomkę i wszystkie inne dekoracje, które zamienią go w wyjątkowe doznanie smakowe i wizualne.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 768 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Torty Gry Owoce Gra Ciasto Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Obiad Gry Fast Food Gry Pizza Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Makaron