Cieniutkie Naleśniki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Cieniutkie Naleśniki – pomóż Ryanowi przygotować super cienkie naleśniki, a przy okazji poznaj ich sekretny przepis. Wykonuj instrukcje Ryana i bądź bardzo szybki, kontroluj czas i baw się świetnie. Przy wykonywaniu każdej czynności możesz zdobywać gwiazdki Twoich umiejętności. Zdobądź wszystkie trzy!

Sterowanie – podążaj za wskazówkami myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 30)
Grano już: 11 553 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Bar Gry Owoce Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Fast Food