Cieniutkie Naleśniki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Cieniutkie Naleśniki – pomóż Ryanowi przygotować super cienkie naleśniki, a przy okazji poznaj ich sekretny przepis. Wykonuj instrukcje Ryana i bądź bardzo szybki, kontroluj czas i baw się świetnie. Przy wykonywaniu każdej czynności możesz zdobywać gwiazdki Twoich umiejętności. Zdobądź wszystkie trzy!

Sterowanie – podążaj za wskazówkami myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 30)
Grano już: 11 937 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Makaron Gry Kanapki Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Torty Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Zarabianie Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Bar Barbie Gry Gry Hamburgery