Ciasto ze Świąteczną Duszą - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Ciasto ze Świąteczną Duszą (Christmas Cake) – Jeśli kochasz święta i uwielbiasz ich nastrój, to przedłuż sobie Tą przyjemność z naszą grą z świątecznym klimacie. Niechaj jeszcze raz zawita w naszych domach. Baw się razem z uroczą Panią Mikołajkową, która z chęcią pokaże Ci swój przepis na ciasto. Razem z nią przygotuj, upiecz i udekoruj je w świątecznym stylu.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 327 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Torty Gry Kurczak Gry Bar Gry Makaron Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Barbie Gry Gra Deser Gry Owoce