Ciasto Ze Słodkich Ziemniaków - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto Ze Słodkich Ziemniaków – brzmi dziwnie? Ale smakuje pysznie. Słodkie ziemniaki są bardzo fajne, można z nich zrobić frytki lub pyszne pire ziemniaczane. W tej grze możesz poznać przepis na ciasto ze słodkich ziemniaków. Żółta strzałka pokazuje co należy robić. Klikaj na produkty, które wskazuje i obieraj, siekaj, krój i wrzucaj do miski. Zobaczysz jak łatwo jest przygotować coś, czego Twoi bliscy na pewno nie próbowali.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 8 737 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Torty Gry Fast Food Barbie Gry Gry Kurczak Gry Zupy Gry Lody Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gra Deser Gry Owoce Gra Ciasto Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe