Ciasto, że Palce Lizać - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Ciasto, że Palce Lizać (Finger Licking Fruit Cake) – Jakie jest najlepsze ciasto? Oczywiście tort a jeśli już mowa o torcie to najlepiej aby był mega słodki. Biorąc pod uwagę, że je się też oczyma to warto zadbać, aby dobrze się prezentował. Wykreuj pyszne i smakowicie wyglądający torcik z całym mnóstwem zdrowych owoców.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 036 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Zupy Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Torty Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Owoce Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Bar