Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto, że Palce Lizać (Finger Licking Fruit Cake) – Jakie jest najlepsze ciasto? Oczywiście tort a jeśli już mowa o torcie to najlepiej aby był mega słodki. Biorąc pod uwagę, że je się też oczyma to warto zadbać, aby dobrze się prezentował. Wykreuj pyszne i smakowicie wyglądający torcik z całym mnóstwem zdrowych owoców.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 685 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Kanapki Barbie Gry Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Obiad Gry Torty Gry Bar Gra Deser Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Owoce Gra Ciasto Gry Zrób To Sam