Ciasto, że Palce Lizać - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto, że Palce Lizać (Finger Licking Fruit Cake) – Jakie jest najlepsze ciasto? Oczywiście tort a jeśli już mowa o torcie to najlepiej aby był mega słodki. Biorąc pod uwagę, że je się też oczyma to warto zadbać, aby dobrze się prezentował. Wykreuj pyszne i smakowicie wyglądający torcik z całym mnóstwem zdrowych owoców.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 306 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Bar Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Makaron Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gra Deser Gry Kurczak Gry Torty Gry Obiad Gry Lody Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gra Ciasto