Ciasto, że Palce Lizać | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Ciasto, że Palce Lizać (Finger Licking Fruit Cake) – Jakie jest najlepsze ciasto? Oczywiście tort a jeśli już mowa o torcie to najlepiej aby był mega słodki. Biorąc pod uwagę, że je się też oczyma to warto zadbać, aby dobrze się prezentował. Wykreuj pyszne i smakowicie wyglądający torcik z całym mnóstwem zdrowych owoców.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 556 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Obiad Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Lody Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Włoska Gry Zarabianie Gry Bar Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Torty Gra Ciasto Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gra Deser Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Warzywa